6 augustus 2016 In de media

Kelvin Leerdam: ‘Winnen van Willem II’

Kelvin Leerdam speelt zaterdag voor het eerst sinds lange tijd weer een eredivisiewedstrijd in het geel en zwart van Vitesse.
De verdediger krijgt van de nieuwe trainer Henk Fraser weer een basisplaats en is vol goede moed.

'Ja, ik heb een positief gevoel over onze ploeg. Het is lekker om weer te beginnen aan een nieuw seizoen en hopelijk kunnen we die positief starten, we hebben namelijk een goede voorbereiding gehad', zo vertelt de verdediger.

Bij de tegenstander van morgen (Willem II) ziet Leerdam wel een aantal parallellen met Vitesse. 'Willem II heeft een slecht seizoen achter de rug en wij een dramatisch seizoen. Zij hebben nieuwe spelers, een nieuwe trainer en nieuwe ideeën. Hetzelfde als bij ons.' Leerdam verwacht dan ook een heel gemotiveerde ploeg te treffen in Tilburg. 'Iedereen begint nu weer opnieuw, vol goede moed.'

Drie punten

Toch vindt de verdediger dat Vitesse de punten moet meenemen naar Arnhem. 'Als je kijkt naar onze spelers en de voorbereiding die we hebben gedraaid, dan zijn we het aan onze stand verplicht om drie punten te pakken. Maar vorig jaar zijn we daar ook gestart en werd het 1-1, dus het is een lastige wedstrijd.'
 

Omroep Gelderland / Foto’s SV

Hoofdsponsor: