17 maart 2020 In de media

Mededeling voor Supporters en vrijwilligers van de Supportersvereniging

De huidige situatie in Nederland raakt ons allemaal. Waar de voetbalcompetitie al stil lag, ligt nu een groot deel van ons openbare leven stil.
Samen zullen wij deze situatie het hoofd moeten bieden zonder paniekvoetbal te gaan spelen. Wel zijn de maatregelen die de afgelopen dagen door de overheid zijn genomen voor het bestuur van de Supportersvereniging Vitesse reden voor het nemen van een aantal besluiten om bij te dragen
aan de veiligheid en gezondheid van onze vrijwilligers en supporters:

  1. Alle bijeenkomsten zoals bestuurs- en commissievergaderingen worden uitgesteld tot zaterdag 11 april.
  2. Alle overige samenkomsten in het supportershome worden uitgesteld tot de thuiswedstrijd van 11 april aanstaande.
  3. De Paasbingo zal op 10 april geen doorgang vinden. Wij kijken naar een alternatieve datum voor de bingo maar vinden het op dit moment niet verantwoord de leden van onze Activiteitencommissie op pad te sturen om prijzen te verzamelen.

Wij vertrouwen op het begrip van onze achterban in deze maar zijn ook van mening dat wij alles moeten doen om bij te dragen aan de gezondheid van een ieder. We hopen jullie allemaal in goede gezondheid weer te zien vanaf 11 april aanstaande!

Hartelijke groeten,
Bestuur Supportersvereniging Vitesse.

PS. Mocht de situatie veranderen dan zullen wij zo spoedig mogelijk weer van ons laten horen
 

Supportersvereniging Vitesse / Foto’s SV

  

16 maart 2020 In de media

Mededeling voor supporters en vrijwilligers van de Supportersvereniging Vitesse

De huidige situatie in Nederland raakt ons allemaal. Waar de voetbalcompetitie al stil lag, ligt nu een groot deel van ons openbare leven stil.
Samen zullen wij deze situatie het hoofd moeten bieden zonder paniekvoetbal te gaan spelen. Wel zijn de maatregelen die de afgelopen dagen door de overheid zijn genomen voor het bestuur van de Supportersvereniging Vitesse reden voor het nemen van een aantal besluiten om bij te dragen
aan de veiligheid en gezondheid van onze vrijwilligers en supporters:

  1. Alle bijeenkomsten zoals bestuurs- en commissievergaderingen worden uitgesteld tot zaterdag 11 april.
  2. Alle overige samenkomsten in het supportershome worden uitgesteld tot de thuiswedstrijd van 11 april aanstaande.
  3. De Paasbingo zal op 10 april geen doorgang vinden. Wij kijken naar een alternatieve datum voor de bingo maar vinden het op dit moment niet verantwoord de leden van onze Activiteitencommissie op pad te sturen om prijzen te verzamelen.

Wij vertrouwen op het begrip van onze achterban in deze maar zijn ook van mening dat wij alles moeten doen om bij te dragen aan de gezondheid van een ieder. We hopen jullie allemaal in goede gezondheid weer te zien vanaf 11 april aanstaande!

Hartelijke groeten,
Bestuur Supportersvereniging Vitesse.

PS. Mocht de situatie veranderen dan zullen wij zo spoedig mogelijk weer van ons laten horen
 

Supportersvereniging Vitesse

Hoofdsponsor: