12 mei 2020 In de media

Steun onze club in deze moeilijke tijd

Corona, iets wat niemand aan zag komen. Een tijd waarin wij als voetbalsupporter niet kunnen doen wat we het liefst doen; onze ploeg naar de overwinning schreeuwen.
Vandaag is er een compensatieregeling gestart en kan elke Vitesse-supporter kiezen voor compensatie, iets wat de club echter alleen maar verder in het nauw drijft. Medewerkers zullen straks ontslagen moeten worden, spelers lopen gratis weg en er kan nauwelijks versterking terug worden gehaald. Wij, Supportersvereniging Vitesse, nemen afstand van deze compensatieregeling. Geld is niet belangrijk, clubliefde gaat voor alles.

Dit doen wij om ons cluppie een klein hartje onder de riem te steken. Doe jij mee? Wij vragen alle supporters met een geel-zwart hart om ons voorbeeld te volgen en af te zien van de aangeboden compensatie. Samen zijn wij Vitesse en alleen samen houden wij ons cluppie boven water!

Supportersvereniging Vitesse/Foto’s SV

Hoofdsponsor: