15 oktober 2013 In de media

Supportersvereniging op zoek naar vrijwilligers

De kern van de SV bestaat uit een constante groep van 100 vrijwilligers. Omdat wij onze diensten steeds uitbreiden of vernieuwen zijn wij op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die, in dienst van de Vitesse-supporters, ons willen helpen met onze activiteiten.
Activiteitencommissie
 
Voor de AC zijn we op zoek naar denkers en doeners. Je weet van aanpakken, maar hebt ook ideeën over te organiseren activiteiten voor supporters van alle leeftijdsgroepen. Je kunt mensen enthousiasmeren en overtuigen. Je draait mee in een hecht team vrijwilligers en bent in staat om nieuwe ideeën vorm te geven. Uiteraard ben je bereid tijd en energie te stoppen in de activiteiten die de SV voor de supporters organiseert.
 
SV Sfeerteam
 
Enkele uren vóór en enkele uren ná de wedstrijd is het SV Sfeerteam in het stadion om te zorgen voor diverse sfeeracties tijdens de wedstrijden. Voor dit team zijn we op zoek naar aanpakkers die mee kunnen helpen om het stadion aan te kleden en alles weer op te ruimen. Heb je nieuwe ideeën over sfeeracties? Je bent meer dan welkom!
 
Supportershome Monnikenhuize
 
Het supportershome is twee uur vóór en twee uur ná iedere wedstrijd geopend. Voor deze commissie zijn we op zoek naar mensen die het leuk vinden om achter de bar te werken. Ook zoeken we twee gastvrouwen die onze gasten willen verwelkomen bij de deur. Heb je al ervaring in de horeca, dan is dit een pré, maar het is geen must. Ook zijn we op zoek naar een algemeen teamleider. Hiervoor komt een ruime ervaring in de horeca zeker van pas.
 
Jeugdcommissie
 
Wij hebben nog plek voor enkele vrijwilligers die plezier beleven aan het organiseren van activiteiten voor de jongere Vitesse-supporters. Ben jij een of meerder dagdelen per maand beschikbaar, waaronder een avond, meld je dan aan. Creatief in het verzinnen van activiteiten of handen uit de mouwen steker: iedereen is welkom zolang je maar plezier hebt in het werken met jongeren.
 
Internetcommissie
 
Voor de internetcommissie zijn we op zoek naar moderators voor het SV-forum en naar mensen die kunnen helpen de website vitesse.org  up-to-date te houden. Bij voorkeur heb je enige ervaring in de ICT.
 
Voor het tekstuele deel van de website zijn we op zoek naar redacteuren die bereid zijn regelmatig een artikel of een column te schrijven, een artikel over een SV-activiteit willen schrijven, snel artikelen kunnen redigeren of grafisch creatief zijn om artikelen te omlijsten met cartoons of tekeningen. Ook verdienstelijke (amateur) fotografen zijn welkom.
 
Voor vitesse.org en de jeugdsite zoeken wij vrijwilligers die wedstrijdverslagen willen schrijven. Ben jij vaste bezoeker op Papendal bij de wedstrijden van Jong Vitesse of seizoenkaarthouder in GelreDome en vindt het leuk om een kort wedstrijdverslag te schrijven, reageer dan naar onderstaand mailadres. Je hoeft geen ervaren schrijver te zijn. Met stijl en redigeren van de tekst kunnen wij je helpen.
 
Ben jij goed thuis in de sociale media zoals Twitter, Facebook en Instagram én ben je iemand die het belangrijk vindt om op de hoogte te zijn van alles wat Vitesse betreft, dan hebben wij mogelijk een leuke vrijwilligers job voor je. Je bent creatief, kunt snel schakelen en hebt daar tussentijd ook de mogelijkheden voor, maar bent je ook bewust van de beperkingen en risico’s die de sociale media met zich mee brengen. Je werkt intensief samen met de internetredactie.
 
Secretariaat
 
Ons secretariaat zoekt vrijwilligers die een keer in de maand twee a drie uur de handen uit de mouwen willen steken. Invouwen van brieven, lidmaatschap pasjes enz.
 
Wij zijn ook op zoek naar iemand die ervaring heeft met het notuleren van vergaderingen. Ben jij een ervaren notulist en wilt een keer par maand gedurende een avond de notulen schrijven, uitwerken en verspreiden, geef je dan op.
 
Archivaris
 
Foto’s en archiefstukken uitzoeken en op de juiste manier in een archief verwerken. Heb jij ervaring met dit werk, dan ben je meer dan welkom binnen de SV. Jong of oud, maakt uiteraard niets uit.

Bestuurlijk

Heb je besturlijke ervaring of schuw je het voortouw nemen binnen onze vereniging of in een actieve commissie niet? Bekijk dan hier onze bestuurlijke vacatures.
 
Heb je interesse in één van deze vacatures of wil je meer weten?
Stuur een mail aan supportersvereniging@vitesse.org onder vermelding van de commissie waarin je interesse hebt. Je mail wordt dan doorgestuurd naar het verantwoordelijk bestuurslid.
Vind je het moeilijk om een keuze te maken, dan kunnen wij je vast helpen. Mail je gegevens, interesses en de tijd die je globaal wilt besteden. Dan helpen wij je graag verder.
 
Supportersvereniging Vitesse
 

Supportersvereniging Vitesse

  

15 oktober 2013 In de media

Supportersvereniging op zoek naar vrijwilligers

De kern van de SV bestaat uit een constante groep van 100 vrijwilligers. Omdat wij onze diensten steeds uitbreiden of vernieuwen zijn wij op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die, in dienst van de Vitesse-supporters, ons willen helpen met onze activiteiten.
Activiteitencommissie
 
Voor de AC zijn we op zoek naar denkers en doeners. Je weet van aanpakken, maar hebt ook ideeën over te organiseren activiteiten voor supporters van alle leeftijdsgroepen. Je kunt mensen enthousiasmeren en overtuigen. Je draait mee in een hecht team vrijwilligers en bent in staat om nieuwe ideeën vorm te geven. Uiteraard ben je bereid tijd en energie te stoppen in de activiteiten die de SV voor de supporters organiseert.
 
SV Sfeerteam
 
Enkele uren vóór en enkele uren ná de wedstrijd is het SV Sfeerteam in het stadion om te zorgen voor diverse sfeeracties tijdens de wedstrijden. Voor dit team zijn we op zoek naar aanpakkers die mee kunnen helpen om het stadion aan te kleden en alles weer op te ruimen. Heb je nieuwe ideeën over sfeeracties? Je bent meer dan welkom!
 
Supportershome Monnikenhuize
 
Het supportershome is twee uur vóór en twee uur ná iedere wedstrijd geopend. Voor deze commissie zijn we op zoek naar mensen die het leuk vinden om achter de bar te werken. Ook zoeken we twee gastvrouwen die onze gasten willen verwelkomen bij de deur. Heb je al ervaring in de horeca, dan is dit een pré, maar het is geen must. Ook zijn we op zoek naar een algemeen teamleider. Hiervoor komt een ruime ervaring in de horeca zeker van pas.
 
Jeugdcommissie
 
Wij hebben nog plek voor enkele vrijwilligers die plezier beleven aan het organiseren van activiteiten voor de jongere Vitesse-supporters. Ben jij een of meerder dagdelen per maand beschikbaar, waaronder een avond, meld je dan aan. Creatief in het verzinnen van activiteiten of handen uit de mouwen steker: iedereen is welkom zolang je maar plezier hebt in het werken met jongeren.
 
Internetcommissie
 
Voor de internetcommissie zijn we op zoek naar moderators voor het SV-forum en naar mensen die kunnen helpen de website vitesse.org up-to-date te houden. Bij voorkeur heb je enige ervaring in de ICT.
 
Voor het tekstuele deel van de website zijn we op zoek naar redacteuren die bereid zijn regelmatig een artikel of een column te schrijven, een artikel over een SV-activiteit willen schrijven, snel artikelen kunnen redigeren of grafisch creatief zijn om artikelen te omlijsten met cartoons of tekeningen. Ook verdienstelijke (amateur) fotografen zijn welkom.
 
Voor vitesse.org en de jeugdsite zoeken wij vrijwilligers die wedstrijdverslagen willen schrijven. Ben jij vaste bezoeker op Papendal bij de wedstrijden van Jong Vitesse of seizoenkaarthouder in GelreDome en vindt het leuk om een kort wedstrijdverslag te schrijven, reageer dan naar onderstaand mailadres. Je hoeft geen ervaren schrijver te zijn. Met stijl en redigeren van de tekst kunnen wij je helpen.
 
Ben jij goed thuis in de sociale media zoals Twitter, Facebook en Instagram én ben je iemand die het belangrijk vindt om op de hoogte te zijn van alles wat Vitesse betreft, dan hebben wij mogelijk een leuke vrijwilligers job voor je. Je bent creatief, kunt snel schakelen en hebt daar tussentijd ook de mogelijkheden voor, maar bent je ook bewust van de beperkingen en risico’s die de sociale media met zich mee brengen. Je werkt intensief samen met de internetredactie.
 
Secretariaat
 
Ons secretariaat zoekt vrijwilligers die een keer in de maand twee a drie uur de handen uit de mouwen willen steken. Invouwen van brieven, lidmaatschap pasjes enz.
 
Wij zijn ook op zoek naar iemand die ervaring heeft met het notuleren van vergaderingen. Ben jij een ervaren notulist en wilt een keer par maand gedurende een avond de notulen schrijven, uitwerken en verspreiden, geef je dan op.
 
Archivaris
 
Foto’s en archiefstukken uitzoeken en op de juiste manier in een archief verwerken. Heb jij ervaring met dit werk, dan ben je meer dan welkom binnen de SV. Jong of oud, maakt uiteraard niets uit.

Bestuurlijk

Heb je besturlijke ervaring of schuw je het voortouw nemen binnen onze vereniging of in een actieve commissie niet? Bekijk dan hier onze bestuurlijke vacatures.
 
Heb je interesse in één van deze vacatures of wil je meer weten?
Stuur een mail aan supportersvereniging@vitesse.org onder vermelding van de commissie waarin je interesse hebt. Je mail wordt dan doorgestuurd naar het verantwoordelijk bestuurslid.
Vind je het moeilijk om een keuze te maken, dan kunnen wij je vast helpen. Mail je gegevens, interesses en de tijd die je globaal wilt besteden. Dan helpen wij je graag verder.
 
Supportersvereniging Vitesse
 

Supportersvereniging Vitesse

Hoofdsponsor: