12 april 2014 In de media

SV op zoek naar actieve Vitessenaren

Wij zoeken aanpakkers, Jong Vitesse wedstrijdbezoekers, mensen die iets met hun medesupporter hebben, een biertje kunnen tappen, vinden dat de sfeer in GelreDome beter kan, notulen kunnen maken, verbondenheid met de Vitesse-historie hebben, mindervaliden een handje willen helpen, snel kunnen redigeren, zich willen inzetten voor de grootste voetbalhuiskamer van Gelderland, computernerd zijn, het leuk vinden om samen te werken en… een geel swert hert hebben!
Herken jij je in een of meer van deze typeringen, lees dan eens verder of de supportersvereniging een vrijwilligersvacature heeft die je aanspreekt.

Of je nu veel of weinig tijd ter beschikking hebt, je bent meer dan welkom om onze vereniging en de club weer een beetje te verbeteren.

Welkom in de SV-familie van inmiddels 120 Vitessenaren die zich belangeloos elke week weer opnieuw inzetten voor Vitesse en haar supporters, of ze nu wel of geen SV-lid zijn. Samen sterk en een bijzondere groep mensen waarvan de meesten al jaren op een heel plezierige manier met elkaar samenwerken. Het maakt ons niet uit welke achtergrond je hebt, welk beroep je uitoefent of hoe je gebakken bent: als je maar een geel swer hert hebt!

SV op zoek naar vrijwilligers
Voor diverse commissies is de supportersvereniging Vitesse op zoek naar enthousiaste vrijwilligers.

Aanpakkers die iets voor ander supporters mee willen organiseren
Activiteitencomissie

Voor de AC zijn we op zoek naar denkers en doeners. Je weet van aanpakken, maar hebt ook ideeën over te organiseren activiteiten voor supporters van alle leeftijdsgroepen. Je kunt mensen enthousiasmeren en overtuigen. Je draait mee in een hecht team vrijwilligers en bent in staat om nieuwe ideeën vorm te geven. Uiteraard ben je bereid tijd en energie te stoppen in de activiteiten die de SV voor de supporters organiseert.

Praktische Vitessenaren die de sfeer mee willen bepalen in GelreDome
SV Sfeerteam

Enkele uren vóór en enkele uren ná de wedstrijd is het SV Sfeerteam in het stadion om te zorgen voor diverse sfeeracties tijdens de wedstrijden. Voor dit team zijn we op zoek naar aanpakkers die mee kunnen helpen om het stadion aan te kleden en alles weer op te ruimen. Heb je nieuwe ideeën over sfeeracties? Je bent meer dan welkom!

Werken achter de bar of als gastvrouw bij de ingang
Supportershome Monnikenhuize

Het supportershome is twee uur vóór en twee uur ná iedere wedstrijd geopend. Voor deze commissie zijn we op zoek naar mensen die het leuk vinden om achter de bar te werken.

Ook zoeken we twee gastvrouwen die onze gasten willen verwelkomen bij de deur. Heb je al ervaring in de horeca, dan is dit een pré, maar zeker geen must. Je let mee op dat alles aan de ingang gladjes verloopt en verwijst supporters met vragen door.

Gastheer of -vrouw die de rollers of mindervaliden een handje willen helpen
Rollersidecommissie

De SV is al geruime tijd bezig om de serviceverlening aan supporters van de Rollerside- en mindervalide-tribune te optimaliseren.
Het serviceteam moet gaan functioneren als schakel tussen de mindervalide supporters en hun begeleiders. Je vormt een vast aanspreekpunt voor de supporters, draagt zorg voor een ontspannen ontvangst in het stadion (begeleiden naar de plaats) en je bent ondersteunend bij de serviceverlening tijdens de wedstrijd.

Ben jij in het bezit van een seizoenkaart, servicegericht, sociaal vaardig, stressbestendig en flexibel, dan zijn wij op zoek naar jou!  

De supporterssite dagelijke mee updaten
Internetcommissie

Voor de internetcommissie zijn we op zoek naar moderators voor het SV-forum en naar mensen die kunnen helpen de website vitesse.org  up-to-date te houden.

Ben je nu al actief op ons forum of een beetje handig met computers, informeer dan welke bijdrage jij kunt leveren.

Leuk stukje schrijven over jouw ervaring van een SV-activiteit
Internetcommissie

Voor het tekstuele deel van de website zijn we op zoek naar redacteuren die bereid zijn regelmatig een artikel of een column te schrijven, een artikel over een SV-activiteit willen schrijven of grafisch creatief zijn om artikelen te omlijsten met cartoons of tekeningen.

Vlekkeloos Nederlands en flexibel digitaal beschikbaar?
Internetcommissie

Wij zoeken mensen die veel online zijn of kort flexibel beschikbaar en op kort termijn korte artikelen kunnen redigeren voor onze supporterssite. Je ontvangt de tekst per mail, redigeert hem en stuurt hem op korte termijn weer terug. Dat komt gemiddeld twee keer per dag voor. Kleine moeite voor jou , enorme bijdrage voor ons en je mede supporters!

Vaste bezoeker van de jeugd- of Jong Vitesse wedstrijden?
Internetcommissie

Voor vitesse.org en de jeugdsite zoeken wij vrijwilligers die wedstrijdverslagen willen schrijven. Ben jij vaste bezoeker op Papendal bij de wedstrijden van Jong Vitesse of seizoenkaarthouder in GelreDome en vindt je het leuk om een kort wedstrijdverslag te schrijven, reageer dan naar onderstaand mailadres. Je hoeft geen ervaren schrijver te zijn. Met stijl en redigeren van de tekst kunnen wij je helpen.

Vergaderingen notuleren
Secretariaat supportersvereniging

Wij zijn op zoek naar iemand die ervaring heeft met het notuleren van vergaderingen. Ben jij een ervaren notulist en ben je bereid een keer per maand gedurende een avond de notulen schrijven, uitwerken en verspreiden, geef je dan op.

Helpen onze Vitesse-historie goed vast te leggen
Archivaris supportersvereniging

Foto’s en archiefstukken uitzoeken en op de juiste manier in een archief verwerken. Heb jij ervaring met dit werk, dan ben je meer dan welkom binnen de SV. Jong of oud maakt uiteraard niets uit.

Interesse? Kom vrijblijvend praten of geef je op:

Heb je interesse in één van deze vacatures? Stuur een mail aan supportersvereniging@vitesse.org onder vermelding van de commissie waarin je interesse hebt. Je mail wordt dan doorgestuurd naar het verantwoordelijk bestuurslid.
 

Supportersvereniging Vitesse / Foto’s SV
12 april 2014 In de media

SV op zoek naar actieve Vitessenaren

De vorige oproep heeft maar liefst 15 actieve vrijwilligers opgeleverd. Een mooi resultaat, maar wij zoeken nog een aantal aanpakkers. Wil jij af en toe wat tijd vrijmaken in dienst van je medesupporters: meld je dan aan!
SV op zoek naar vrijwilligers

Voor diverse commissies is de supportersvereniging Vitesse op zoek naar enthousiaste vrijwilligers.

Wij zoeken aanpakkers, Jong Vitesse wedstrijdbezoekers, mensen die iets met hun medesupporter hebben, een biertje kunnen tappen, vinden dat de sfeer in GelreDome beter kan, notulen kunnen maken, verbondenheid met de Vitesse-historie hebben, mindervaliden een handje willen helpen, snel kunnen redigeren, zich willen inzetten voor de grootste voetbalhuiskamer van Gelderland, computernerd zijn, het leuk vinden om samen te werken en… een geel swert hert hebben!
 
Herken jij je in een of meer van deze typeringen, lees dan eens verder of de supportersvereniging een vrijwilligersvacature heeft die je aanspreekt.

Of je nu veel of weinig tijd ter beschikking hebt, je bent meer dan welkom om onze vereniging en de club weer een beetje te verbeteren.

Welkom in de SV-familie van inmiddels 120 Vitessenaren die zich belangeloos elke week weer opnieuw inzetten voor Vitesse en haar supporters, of ze nu wel of geen SV-lid zijn. Samen sterk en een bijzondere groep mensen waarvan de meesten al jaren op een heel plezierige manier met elkaar samenwerken. Het maakt ons niet uit welke achtergrond je hebt, welk beroep je uitoefent of hoe je gebakken bent: als je maar een geel swer hert hebt!

SV op zoek naar vrijwilligers
Voor diverse commissies is de supportersvereniging Vitesse op zoek naar enthousiaste vrijwilligers.

Aanpakkers die iets voor ander supporters mee willen organiseren
Activiteitencomissie

Voor de AC zijn we op zoek naar denkers en doeners. Je weet van aanpakken, maar hebt ook ideeën over te organiseren activiteiten voor supporters van alle leeftijdsgroepen. Je kunt mensen enthousiasmeren en overtuigen. Je draait mee in een hecht team vrijwilligers en bent in staat om nieuwe ideeën vorm te geven. Uiteraard ben je bereid tijd en energie te stoppen in de activiteiten die de SV voor de supporters organiseert.

Praktische Vitessenaren die de sfeer mee willen bepalen in GelreDome
SV Sfeerteam

Enkele uren vóór en enkele uren ná de wedstrijd is het SV Sfeerteam in het stadion om te zorgen voor diverse sfeeracties tijdens de wedstrijden. Voor dit team zijn we op zoek naar aanpakkers die mee kunnen helpen om het stadion aan te kleden en alles weer op te ruimen. Heb je nieuwe ideeën over sfeeracties? Je bent meer dan welkom!

Werken achter de bar of als gastvrouw bij de ingang
Supportershome Monnikenhuize

Het supportershome is twee uur vóór en twee uur ná iedere wedstrijd geopend. Voor deze commissie zijn we op zoek naar mensen die het leuk vinden om achter de bar te werken.

Ook zoeken we twee gastvrouwen die onze gasten willen verwelkomen bij de deur. Heb je al ervaring in de horeca, dan is dit een pré, maar zeker geen must. Je let mee op dat alles aan de ingang gladjes verloopt en verwijst supporters met vragen door.

Gastheer of -vrouw die de rollers of mindervaliden een handje willen helpen
Rollersidecommissie

De SV is al geruime tijd bezig om de serviceverlening aan supporters van de Rollerside- en mindervalide-tribune te optimaliseren.
Het serviceteam moet gaan functioneren als schakel tussen de mindervalide supporters en hun begeleiders. Je vormt een vast aanspreekpunt voor de supporters, draagt zorg voor een ontspannen ontvangst in het stadion (begeleiden naar de plaats) en je bent ondersteunend bij de serviceverlening tijdens de wedstrijd.

Ben jij in het bezit van een seizoenkaart, servicegericht, sociaal vaardig, stressbestendig en flexibel, dan zijn wij op zoek naar jou!  

De supporterssite dagelijke mee updaten
Internetcommissie

Voor de internetcommissie zijn we op zoek naar moderators voor het SV-forum en naar mensen die kunnen helpen de website vitesse.org  up-to-date te houden.

Ben je nu al actief op ons forum of een beetje handig met computers, informeer dan welke bijdrage jij kunt leveren.

Leuk stukje schrijven over jouw ervaring van een SV-activiteit
Internetcommissie

Voor het tekstuele deel van de website zijn we op zoek naar redacteuren die bereid zijn regelmatig een artikel of een column te schrijven, een artikel over een SV-activiteit willen schrijven of grafisch creatief zijn om artikelen te omlijsten met cartoons of tekeningen.

Vlekkeloos Nederlands en flexibel digitaal beschikbaar?
Internetcommissie

Wij zoeken mensen die veel online zijn of kort flexibel beschikbaar en op kort termijn korte artikelen kunnen redigeren voor onze supporterssite. Je ontvangt de tekst per mail, redigeert hem en stuurt hem op korte termijn weer terug. Dat komt gemiddeld twee keer per dag voor. Kleine moeite voor jou , enorme bijdrage voor ons en je mede supporters!

Vaste bezoeker van de jeugd- of Jong Vitesse wedstrijden?
Internetcommissie

Voor vitesse.org en de jeugdsite zoeken wij vrijwilligers die wedstrijdverslagen willen schrijven. Ben jij vaste bezoeker op Papendal bij de wedstrijden van Jong Vitesse of seizoenkaarthouder in GelreDome en vindt je het leuk om een kort wedstrijdverslag te schrijven, reageer dan naar onderstaand mailadres. Je hoeft geen ervaren schrijver te zijn. Met stijl en redigeren van de tekst kunnen wij je helpen.

Vergaderingen notuleren
Secretariaat supportersvereniging

Wij zijn op zoek naar iemand die ervaring heeft met het notuleren van vergaderingen. Ben jij een ervaren notulist en ben je bereid een keer per maand gedurende een avond de notulen schrijven, uitwerken en verspreiden, geef je dan op.

Helpen onze Vitesse-historie goed vast te leggen
Archivaris supportersvereniging

Foto’s en archiefstukken uitzoeken en op de juiste manier in een archief verwerken. Heb jij ervaring met dit werk, dan ben je meer dan welkom binnen de SV. Jong of oud maakt uiteraard niets uit.

Interesse? Kom vrijblijvend praten of geef je op:

Heb je interesse in één van deze vacatures? Stuur een mail aan supportersvereniging@vitesse.org onder vermelding van de commissie waarin je interesse hebt. Je mail wordt dan doorgestuurd naar het verantwoordelijk bestuurslid.
 

Supportersvereniging Vitesse / Foto’s SV

Hoofdsponsor: