10 juni 2021 In de media

Tannane gespot op vliegveld Istanbul en onderhandelt over toptransfer

De favoriet van Fenerbahçe Tannane is in Istanbul

De Marokkaans-Nederlandse voetballer Oussama Tannane, die in het Nederlandse team Vitesse speelde, kwam naar Istanbul om transferonderhandelingen te voeren met Fenerbahçe. De naam van de speler werd verwezen naar Fenerbahce
Oussama Tannane, een Nederlandse voetballer van Marokkaanse afkomst, die in het Vitesse-team van Nederland speelde, kwam naar Istanbul voor transferonderhandelingen. Tannane, die om 15.30 uur met zijn gezin en manager op de lijnvlucht van Turkish Airlines uit Amsterdam kwam, legde op Istanbul Airport een korte verklaring af aan de pers.

Tannane, wiens naam bij veel Turkse teams wordt genoemd, gaat door. Het proces is nog niet voltooid. Dus het zou niet goed zijn als ik iets zou zeggen. Ik zou graag in Istanbul willen spelen. “We zullen zien wanneer het voorbij is”, zei hij. Hij verklaarde dat hij al vele malen eerder naar Istanbul was gekomen en dat hij het erg leuk vond en vermeed details te geven over de transferonderhandelingen.

(NB. Betreft online vertaling en kan op details niet adequaat zijn)

Fenerbahçe’nin gözdesi İstanbul’da

Hollanda ekibi Vitesse’de forma giyen Fas asıllı Hollandalı futbolcu Oussama Tannane Fenerbahçe ile transfer görüşmeleri yapmak için İstanbul’a geldi. Oyuncunun adı Fenerbahçe ile anılıyordu

Hollanda’nın Vitesse takımında forma giyen Fas asıllı Hollandalı futbolcu Oussama Tannane transfer görüşmeleri için İstanbul’a geldi. Ailesi ve menajeri ile birlikte Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferiyle saat 15.30’da Amsterdam’dan gelen Tannane, İstanbul Havalimanı’nda basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı.

İsmi bir çok Türk takımıyla anılan Tannane, Görüşmeler sürüyor. Henüz süreç tamamlanmış değil. O yüzden bir şey söylemem doğru olmaz. İstanbul’da oynamak isterim. Sonuçlandığında hep birlikte göreceğiz dedi. Daha önce İstanbul’a bir çok kez geldiğini ve çok sevdiğini belirterek transfer görüşmeleri ile ilgili olarak detay vermekten kaçındı.

Bron: HalkTV / Foto's: SV

Hoofdsponsor: