7 augustus 2015 In de media

Vrijwilligers voor nieuwe supportershome gezocht

Op dit moment wordt er had gewerkt aan de nieuwbouw van Supportershome Monnikenhuize. Heb je de video van VitesseTV gezien? Het wordt prachtig!

Een groter home, meer drukte en dus meer vrijwilligers nodig. Kom jij ons supportershometeam versterken?

OPROEP:
Wij zijn op zoek naar mensen die ons team vrijwilligers in Supportershome Monnikenhuizen willen komen versterken in het nieuwe voetbalseizoen. Het geeft een kick om je mede-supporters van dienst te zijn en ze een prettige wedstrijddag te bezorgen. Wij kunnen de uitslag niet beinvloeden, maar wel zorgen dat elke Vitesse-supporter, oud en jong, zich thuisvoelt in het supportershome en het geheel vlekkeloos en vriendelijk verloopt.

We hebben voor diverse werkzaamheden mensen nodig:

 • Barmedewerker/ Consumptieverkoop
 • Muntverkoop
 • Deur/beveiliging
 • Serviceteam deurontvangst
 • DJ (muziek)

Als vrijwilliger in het Supportershome maak je deel uit van een team. Het team heeft als doelstelling om rond de thuiswedstrijden van Vitesse en diverse andere activiteiten een gezellige, prettige en gastvrije sfeer neer te zetten voor de Vitesse supporter. Je krijgt er een leuke en hechte werkkring voor terug, naast de faciliteiten die de Supportersvereniging Vitesse (SV) aan al haar vrijwilligers biedt.
 
Ervaring, kennis en competentie

Barmedewerker/consumptieverkoop
Om als barmedewerker te kunnen werken is ervaring natuurlijk gewenst, maar is geen vereiste. Het gaat erom dat je goed met anderen kunt samenwerken, goed kunt communiceren en het leuk vindt om met mensen te werken. Er wordt van je verwacht dat je na een inwerkperiode, zelf in kunt zien wat voor werkzaamheden er zijn.
 
Muntverkoop
Het is handig als je ooit achter een kassa hebt gewerkt, maar zonder ervaring maar met inzet kom je ver. Je moet wel met stress kunnen omgaan, zodat je tijdens stressmomenten ook klantvriendelijk kunt blijven.
 
Deur/beveiliging
Je bent de eerste en laatste persoon die onze gasten zien, dus naast het opletten en preventief begeleiden, zorgen dat er geen escalaties plaatsvinden, ben je vooral ook een visitekaartje voor de supportersvereniging en klantvriendelijk ingesteld. Voor deze functie is ervaring als beveiliger een pre.

Serviceteam deurontvangst
Je zorgt dat supporters zich welkom voelen en beantwoord vragen. Je levert hand en spandiensten in het supportersteam en zorgt dat de supporters snel hun weg vinden in het nieuwe supportershome.
 
DJ/Muziek
Wij hebben een muziekinstallatie met voorgeprogrammeerde muzieklijsten, maar vinden het ook leuk om een DJ te hebben die verzoekjes kan honoreren en op de momenten dat het nodig is (man of the match) passende muziek kan verzorgen. Dus als je denkt dat vind ik leuk en een goede sfeer wil creëren voor de supporters; geef je dan op!
 
We verwachten voor al het bovenstaande de volgende competenties:

 • Klantvriendelijk
 • Zelfstandig kunnen werken
 • Stressbestendig
 • Geel-Swert hert

Bijzonderheden
Tijdens de wedstrijd gaat het supportershome dicht, ook voor onze vrijwilligers. Wij gaan er vanuit dat een vrijwilliger van het supportershome een eigen seizoenskaart of een toegangskaart heeft voor de wedstrijd.

Het kan voorkomen dat je enkele minuten van het begin en/of het einde mist van de wedstrijd i.v.m. werkzaamheden in het home. Maar als we genoeg medewerkers hebben, komt dit niet structureel voor.
 
Interesse?
Stuur een e-mail ter attentie van Maureen Kraaij-Beijer naar supportersvereniging@vitesse.org

Is werken als vrijwilliger in het supportershome niet jouw ding? Informeer dan naar de andere mogelijkheden binnen de SV. Bijvoorbeeld de activiteitencommissie, het sfeerteam, het merchandiseteam en de internetredactie zoeken nog actieve vrijwilligers. Mail supportersvereniging@vitesse.org voor meer informatie of aanmelding.

Natuurlijk kun je ook per post reageren, het postadres is: Supportersvereniging Vitesse, Postbus 30332, 6803 AH in Arnhem.
 

Supportersvereniging Vitesse / Foto’s SV

  

26 juli 2015 In de media

Vrijwilligers voor nieuwe supportershome gezocht

Op dit moment wordt er had gewerkt aan de nieuwbouw van Supportershome Monnikenhuize. Misschien heb je de video van VitesseTV gezien? Het wordt prachtig!
Een groter home, meer drukte en dus meer vrijwilligers nodig. Kom jij ons supportershometeam versterken?

OPROEP:
Wij zijn op zoek naar mensen die ons team vrijwilligers in Supportershome Monnikenhuizen willen komen versterken in het nieuwe voetbalseizoen. Het geeft een kick om je mede-supporters van dienst te zijn en ze een prettige wedstrijddag te bezorgen. Wij kunnen de uitslag niet beinvloeden, maar wel zorgen dat elke Vitesse-supporter, oud en jong, zich thuisvoelt in het supportershome en het geheel vlekkeloos en vriendelijk verloopt.

We hebben voor diverse werkzaamheden mensen nodig:

 • Barmedewerker/ Consumptieverkoop
 • Muntverkoop
 • Deur/beveiliging
 • Serviceteam deurontvangst
 • DJ (muziek)

Als vrijwilliger in het Supportershome maak je deel uit van een team. Het team heeft als doelstelling om rond de thuiswedstrijden van Vitesse en diverse andere activiteiten een gezellige, prettige en gastvrije sfeer neer te zetten voor de Vitesse supporter. Je krijgt er een leuke en hechte werkkring voor terug, naast de faciliteiten die de Supportersvereniging Vitesse (SV) aan al haar vrijwilligers biedt.
 
Ervaring, kennis en competentie

Barmedewerker/consumptieverkoop
Om als barmedewerker te kunnen werken is ervaring natuurlijk gewenst, maar is geen vereiste. Het gaat erom dat je goed met anderen kunt samenwerken, goed kunt communiceren en het leuk vindt om met mensen te werken. Er wordt van je verwacht dat je na een inwerkperiode, zelf in kunt zien wat voor werkzaamheden er zijn.
 
Muntverkoop
Het is handig als je ooit achter een kassa hebt gewerkt, maar zonder ervaring maar met inzet kom je ver. Je moet wel met stress kunnen omgaan, zodat je tijdens stressmomenten ook klantvriendelijk kunt blijven.
 
Deur/beveiliging
Je bent de eerste en laatste persoon die onze gasten zien, dus naast het opletten en preventief begeleiden, zorgen dat er geen escalaties plaatsvinden, ben je vooral ook een visitekaartje voor de supportersvereniging en klantvriendelijk ingesteld. Voor deze functie is ervaring als beveiliger een pre.

Serviceteam deurontvangst
Je zorgt dat supporters zich welkom voelen en beantwoord vragen. Je levert hand en spandiensten in het supportersteam en zorgt dat de supporters snel hun weg vinden in het nieuwe supportershome.
 
DJ/Muziek
Wij hebben een muziekinstallatie met voorgeprogrammeerde muzieklijsten, maar vinden het ook leuk om een DJ te hebben die verzoekjes kan honoreren en op de momenten dat het nodig is (man of the match) passende muziek kan verzorgen. Dus als je denkt dat vind ik leuk en een goede sfeer wil creëren voor de supporters; geef je dan op!
 
We verwachten voor al het bovenstaande de volgende competenties:

 • Klantvriendelijk
 • Zelfstandig kunnen werken
 • Stressbestendig
 • Geel-Swert hert

Bijzonderheden
Tijdens de wedstrijd gaat het supportershome dicht, ook voor onze vrijwilligers. Wij gaan er vanuit dat een vrijwilliger van het supportershome een eigen seizoenskaart of een toegangskaart heeft voor de wedstrijd.

Het kan voorkomen dat je enkele minuten van het begin en/of het einde mist van de wedstrijd i.v.m. werkzaamheden in het home. Maar als we genoeg medewerkers hebben, komt dit niet structureel voor.
 
Interesse?
Stuur een e-mail ter attentie van Maureen Kraaij-Beijer naar supportersvereniging@vitesse.org

Is werken als vrijwilliger in het supportershome niet jouw ding? Informeer dan naar de andere mogelijkheden binnen de SV. Bijvoorbeeld de activiteitencommissie, het sfeerteam, het merchandiseteam en de internetredactie zoeken nog actieve vrijwilligers. Mail supportersvereniging@vitesse.org voor meer informatie of aanmelding.

Natuurlijk kun je ook per post reageren, het postadres is: Supportersvereniging Vitesse, Postbus 30332, 6803 AH in Arnhem.
 

Supportersvereniging Vitesse / Foto’s SV

Hoofdsponsor: